Leden 2017

Síla vůle

14. ledna 2017 v 22:13 | Naděje
Hehe já a moje vůle. Moje vůle je taková, že já se pro něco rozhodnu, ona se mnou vydrží tak tři dny, následně mi zamává a pápá zmizí někde v čudu.

Nemám to s ní vůbec jednoduché. Je to taková poletucha. Věčně někde v povětří poletuje,ale aby stála při mě to ne. To ji z nějakého záhadného důvodu nebaví. Díky bohu, že jsem ji přiměla, alespoň k tomu, aby mě nenechávala samotnou, když si mám čistit zuby. To bych se pak u zubaře už vůbec nedoplatila.

Je pár věcí u kterých její pozornost vydrží, jako je třeba vyšívání nebo má snaha hrát na kytaru a toho si velice cením. Díky její přítomnosti v těchto aktivitách se zlepšuju. Sice teda pomalu, ale jistě ano. Výšivka mi přibývá a kytara občas zazní i jako kytara a nevrže tak hrozně při každém akordu. Vrže jen každý druhý.

Dá se říci, že i tento mikro výplod jsem spáchala pod jejím dozorem. Protože jsem si dala za úkol napsat každý měsíc alespoň čtyři články na blog. Tento týden jsem měla v plánu články dva. Je sobota a já přidávám první. Jestli zítra stihnu napsat ještě jeden to nevím. Ale bylo by fajn moci si to odšktrnout v mém plánovacím sešitě. Myslím si, že ten můj sešitek se té mojí vůli líbí. Přeci jen od té doby co jsem si ho zavedla, tak funguju nějak víc.

Zajímalo by mě, jestli je někde nějaká posilovna, kam bychom s mojí vůlí mohly chodit. Bylo by opravdu dobré, kdyby mi trochu zesílila, protože mám hrozně moc nápadů a plánů a snů a kvůli její slabosti častokrát zůstane jen u snů. Já teda nepotřebuju, aby se má vůle stala nějakou kulturistkou. To by jí zase neslušelo. Ale docela by se mi líbilo, kdyby se jí aspoň trošičku rýsovaly svaly. To vypadá dobře a třeba by pak u mě byla spokojenější, když by dobře vypadala a dobře se cítila a nezdrhala mi furt někam do luftu.

Několik nápadů na články na blog bych rozhodně měla, však je sami uvidíte, jestli mě ta má vůle zase někam neuletí.

Mějte se fajn a svámi i Vaše vůle ať už jsou jakkoli silné :)

Vaše Naděje