Proč jsme tak kyselý národ?

9. září 2014 v 14:49 | Naděje |  Rozmlouvám se životem
Tak jsem si tak brouzdala internetem a narazila na článek o české rodinné firmě, která přišla na nápad batohu, na který si můžete kdykoli sednout. Zkrátka batoh se sedačkou uvnitř. Musím uznat, že tento nápad mě zaujal a nedivím se, že je o jejich výrobek zájem i ve světě. Na první pohled konstrukce v batohu není poznat, alespoň podle videa, které jsem mohla zhlédnout.
Jedinné co nechápu jsou komentáře v diskuzi. Jak tam každý dělá ramena, že to nic není vymyslet něco takového, jak tam mnoho lidí kritizuje a jak jsme prostě nepřejícní a neskutečně skeptičtí. Samozřejmě, že se našlo i pár vyjímek, které nápad podpořilo, ale celkově mívám z těch českých diskuzí hrozně nepříjemný dojem. Taková zvláštní snaha očernit nápady jiných, aby jim to nevyšlo. Copak jsme tak strašně frustrovaný národ? Nevím, kde se to v těch lidech bere, ale je to škoda.
Neříkám, že bychom u všeho měli optimisticky juchat a radovat se, že je to prostě úžasné, ale tohle je smutné. Hledat chyby v tom, že asi nejsou první s tím nápadem a tak dále. Možná nebyli první, ale dovedli ten nápad do skutečného výrobku, který se snaží propagovat a neříkají jen spousty prázdných frustrovaných slov.

Kdyby vás zajímal článek, který mě inspiroval, tak jej naleznete zde: http://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi-cesko/c1-62764200-cesky-vyrobek-patent-batoh-sedatko-sedici-zidle-komfort

Naděje
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliška Eliška | E-mail | Web | 9. září 2014 v 15:03 | Reagovat

Musím se přiznat, že mě to docela také štve - a co jsem koukala, tak to nedělají jen děti, ale i normální dospělí lidé! To je něco podobného jako článek na TN.cz o tom, že se vlci vracejí do Čech - všichni tam psali, že nadpis je blbý protože tím naráží na to, že vám vlci sežerou nebo tak nějak. Ve článku je ale napsáno, že vlci jsou plachá zvířata a na lidi nebyl žádný útok zaznamenán již více než 200 let, a všichni si stěžují... No prostě hrůza ;-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama