Votoč vohoz

3. dubna 2014 v 22:25 | Naděje |  Plivátko
Dovolím si opět odplivnout do svého blogového plivátka.

Opět jsem značnou část dne strávila prokrastinací (jak moderní slovo v dnešní době) na votoč vohoz. Vždycky vím, že tam nenajdu nic zajímavého. Že se tam klevetí neskutečným způsobem. Že tam na sebe slečny poví věci, které podle mne patří jen mezi partnery, rodinu a tak podobně. Navíc mám dojem, že jestli tam chodí i příslušníci opačného pohlaví, tak si musí o ženách myslet, že jsou to neskutečné slepice.

Když si to přiznám, tak tam chodím žasnout nad tím jaká individua na internetu existují. Jak si troufají ve skrytu internetu. Jak používají silných slov, odsoudí hned každého, kdo se vymyká. Je tam bohužel krásně vidět jak má navrch povrchnost, jak lidé dělají ve vztazích stále stejné chyby.

Slečny si tam pletou lásku se závislostí a diví se, že jim partneři ze vztahů utíkají. Nemají se rády a rozkrájely by se pro kousek pochvaly, dobrého slova, ale samy sobě odpustit nedovedou. Je smutné jak moc se to tam projevuje. A ještě horší je, že když nemám co dělat, tak tam prostě vlezu a znovu a znovu nemůžu uvěřit tomu co tam vidím. Nechávám se dobrovolně zahlcovat věci, kterými nechci. Jsem zahlcená jejich strachem, nespravedlností, jejich peklem ve kterém se snaží žít tak, aby byly pochváleny.

Proto docházím k logickému a jednoduchému řešení. Nebudu tam chodit. Vyplním svůj čas něčím lepším, něčím co je bližší mé duši a pohladí ji, tak jako to umí lidé, které jsem si k sobě v životě přitáhla. Neskutečně moudří lidé, které si ve svém životě zasloužím. Lidé kteří mě pohladí jen proto, že jsem jaká jsem.

Nechci, aby to vyznělo tak, že problémy slečen pohrdám. Vím jaké to je, když se člověk nemá rád. Zažila jsem to na vlastní kůži a vím, že člověk takto skutečně přemýšlet může. Ale já už v této fázi nejsem. A proto se vzdaluji od všeho toho klevetění. Zabavím se jinak.

Vaše Naděje
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama