Proč?

2. března 2014 v 18:30 | Naděje |  Začátek
Ptáte se proč jsem založila tento blog? Další blog mezi miliony blogů co na světě jsou? Odpověď je jednoduchá. Jsem bordelář, který si potřebuje uklidit v duši. A k tomu se mi skvěle hodí anonymní svět internetu.
Takže pokud jste sem přišli hledat něco zajímavého ze světa módy, sportu, líčení, bydlení, diet, hubnutí, celebrit, zdravé stravy, drahých aut, drahých líčidel, receptů, tutoriálů k photoshopu, korálkování, pletení či vyšívání, tak jste vedle. A radím dobře, otočte se na podpadku a mazejte pryč.
Zde se budou řešit jen mé nálady, mé životní myšlenky, knihy a filmy co mě oslovují a všechno co si má duše, ale holt i ego žádají. Takže asi tak. Název Rozmlouvání je tu jako náznak toho, že se zde budu snažit rozmlouvat se svou duší. S egem se spíše hádáme, páč mě přivádí do potíží a do mysli mi vkládá nesmysly.
A proč zrovna jméno Naděje? Ne snad protože umírá poslední. Zůstat poslední živoucí bytostí na světě, by se mi skutečně nelíbilo. Spíše se mi líbí představa potkat někoho smutného. Usmát se na něj a představit se:"Dobrý den, já jsem Naděje".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama